Úvod Služby a ceny Docházka Kurzy Příměstské tábory JS AlTer Ego Kudy k nám Kontakt

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

V červenci a srpnu každoročně pořádáme příměstské tábory. Naše tábory jsou u dětí velmi oblíbené. Některé účastníky známe již řadu let a z mnoha účastníků tábora se stali jezdci, kteří k nám docházejí přes celý rok na pravidelé lekce, nebo už dokonce u nás mají ustájené vlastní koně.

Každý milovník či milovnice koní se touží s těmito nádhernými bytostmi seznámit a poznat je. Na našem příměstkém táboře je možné zažít a prožít dny v blízkosti koní a tím si tento sen splnit. Tábor probíhá na historické usedlosti Bulovka, která je s citem zrenovovaná tak, aby se v ní cítili dobře koně i lidi. Během tábora statek žije svou každodenní rutinou péče o koně a účastníci tábora mají možnost veškeré každodenní činnosti kolem koní pozorovat, nebo se do nich aktivně zapojit. Snažíme se dětem ukázat svět koní kompletní se všemi jeho klady i zápory. Účastníci tábora se budou seznamovat s chováním koně k ostatním koním ve stádě a budou se učit jak s konmi komunikovat tak, aby to koně chápali a rozuměli nám lidem. Malí i větší táborníci také poznají jak vypadá svět z koňského hřbetu, vyzkouší si jízdu bez sedla, projedou se v lese i na jízdárně.

V zázemí areálu máme klubovnu, kde můžeme malovat, tvořit a svačit. Na dvoře bude na děti čekat bazén, kde každý rok všichni táborníci rádi řádí. V ceně tábora jsou svačiny a pitný režim. Obědy si mohou děti nosit vlastní (máme mikrovlnku i lednici) a nebo s nimi navštívíme blízkou restauraci - vyřešíme individuálně během května až přímo s přihlášenými účastíky.

Tábor probíhá od pondělí do pátku vždy od 9:00 a vyzvedávat si děti můžete mezi 16:00 a 17:00, dle Vašeho programu. Maximální kapacita jednoho turnusu je 15 dětí. Táborů se mohou účastnit děti od 3 let, které jsou samostatné v základních životních potřebách.

Přihlašování probíhá přes rezervační systém webooker. Na adrese jsalterego.webooker.eu si založíte účet (pozor, pokud už máte účet u jiného webookeru použijte stejné přihlašovací údaje a jen se přihlaste) a vytvoříte si jméno a heslo. Poté si v nabídce "další" v sekci "můj účet" na záložce "studenti" vyplníte údaje o Vašich dětech, které chcete na tábor přihlašovat. Poté si v nabídce "akce" vyberete konkrétní tábor a systém Vás navede a přihlásíte na něj své děti. Po úspěšném přihlášení Vám přijde do mailu obratem potvrzení o přihlášení a faktura.