Úvod Služby a ceny Docházka Kurzy Příměstské tábory JS AlTer Ego Kudy k nám Kontakt

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V ROCE 2022

Připravujeme pro Vás opět oblíbené příměstské tábory v červenci a srpnu 2022. Zde je odkaz na přihlašovací formulář, rozpis termínů je pak přímo ve formuláři.

Odkaz: PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ .

JEZDECKÝ TÁBOR

Příměstský tábor se koná od pondělí do pátku každý den od 9:00 do 16:00-17:00. Děti zde čeká nabitý program plný ježdění, péče o koně, péče o stáje koníků, seznámení s životem na statku ale samozřejmě i hry, výlety, vyrábění, obědy, svačiny a odpočinek. Klademe důraz na to, že koně jsou kamarádi, a ne sportovní náčiní. Snažíme se dětem ukázat opravdový koňský svět se všemi jeho klady i zápory. Nepodporujeme v dětech rivalitu, ale naopak ochotu si pomáhat, a proto na našich táborech starší pomáhají mladším a zkušenější začátečníkům. Program tábora i konkrétní denní rozvrh vždy přizpůsobujeme táborníkům. Nemáme rádi, když jsou děti do něčeho nuceny, proto může být program tábora každý den jiný. V pátek odpoledne děti jistě rádi provedou své rodiče po statku, ukáží jim kde co zažily a hlavně své oblíbené koníčky. Maximální kapacita jednoho turnusu je 15 dětí. Tábor vypisujeme v několika verzích, aby si každý mohl najít to nejlepší pro své děti. Táborů se mohou účastnit děti od 3 let, které jsou samostatné v základních životních potřebách.

Předškolní děti - program tábora je přizpůsoben tomu, že děti neumí číst a psát a potřebují po obědě odpočinek, aby nabraly síly na odpoledne.

Školáci - program tábora počítá s tím, že všichni účastníci umí číst a psát. Absolventi první třídy většinou ještě do této kategorie nespadají.

Kombinovaný - program tábora, který je nastaven tak, že účastníci jsou z různých věkových kategorií, tedy primárně pro sourozence či kamarády, kteří jsou různě staří.

JEZDECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění se koná od pondělí do pátku každý den od 9:00 do 16:00-17:00. Děti zde čeká velmi intenzivní jezdecký výcvik, budou jezdit dopoledne i odpoledne (tedy dvě jezdecké lekce denně). Kromě toho se budou vzdělávat v jezdecké teorii, učit se pracovat s koňmi ze sedla i na ruce, sedlat, uzdit, pečovat o jezdecké vybavení. Samozřejmostí, která nesmí chybět je péče o koně a stáje. Program i konkrétní denní rozvrh vždy přizpůsobujeme táborníkům. Nemáme rádi, když jsou děti do něčeho nuceny, proto může být program každý den jiný. V pátek odpoledne dorazí rodiče už na 16:00 a budou dětem fandit na minitáborových závodech. Maximální kapacita jednoho turnusu je 10 dětí.

Soustředění vypisujeme ve verzi pro mírně pokročilé a pro pokročilé. Mírně pokročilí samostatně ovládají koně po jízdárně alespoň v kroku a klusu. Pokročilí samostatně ovládají koně po jízdárně ve všech chodech (krok, klus, cval).

CENY TÁBORŮ:

Jezdecký tábor - 5500 Kč + 21% DPH (v ceně jsou svačiny a pitný režim)

Jezdecké soustředění - 6000 Kč + 21% DPH(v ceně jsou svačiny a pitný režim)